Пн-Пт: 08.00 -17.00

База знань

UNIVERSAL PRODUCTION MUSIC

Перейти

THE MUSIC SUPERVISORS

Перейти

ATLANTIC SEVEN

Перейти

BMG PRODUCTION MUSIC

Перейти

MEGATRAX

Перейти

MUSIC FOR PRODUCTIONS

Перейти

BIG BANG MUSIC

Перейти

PLATINUM MUSIC

Перейти

TWISTED JUKEBOX

Перейти

STRIKE AUDIO

Перейти

Як шукати музику?

ЗА КЛЮЧОВИМИ СЛОВАМИ

Введіть в рядку пошуку потрібне слово чи комбінацію слів. Наприклад “happy birthsday” чи “dreams”.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ФІЛЬТРИ

Фільтруйте результати вказуючи потрібний настрій, інструменти, стилі, жанри, тривалість чи темп (bpm). 

НЕГАТИВНИЙ ПОШУК

Додавайте “мінус слова”. Тобто те, що не потрібно в треку.

Наприклад -drums  чи -rock

СПРОБУЙТЕ РІЗНІ CПОСОБИ

Вказуйте більше або менше фільтрів, ключових слів, шукайте через плейлисти, альбоми чи композиторів і Ви  обов’язково знайдете потрібний трек.

Відеоінструкції

ДОДАТКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Підбирайте й завантажуйте треки безпосередньо у Вашому редакторі, створюйте власні оркестрові партитури, автоматизуйте створення звітів чи зробіть музичний супровід для відео безпосередньо у веб-переглядачі! Інструменти Universal PM! Легко шукайте, та додавайте треки в Adobe Premiere Pro з бібліотек  Music For Productions, Big Bang music, BMG Production Music, Strike Audio! Тисни SourceAudio!

Додаткові інструменти

FAQ

Виникли питання?

Перегляньте типові питання та відповіді на них.

Ліцензія (або ліцензійний договір) на музику – це документ, що підтверджує законність використання музики. Ми надаємо всі авторські та суміжні права на наші треки.

Ліцензія потрібна для того, щоб  вберегтися від претензій третіх осіб та безпроблемно монетизувати власний контент. 

Отримати право на використання треку можна за 1-2 дні. Це набагато швидше, ніж купувати права на відому музику чи писати трек на замовлення.

Ні. Ліцензія купується на використання музики на визначених сторонами умовах. Ці умови зазначаються в договорі й використання треку поза ними є незаконним. Наприклад, якщо трек купують для включення в фільм, то додавати його до тизерів/трейлерів до цього ж фільму можна тільки за умови, що це написано в договорі.

Деякі бібліотеки мають обмеження на території України, тому не всі їхні каталоги доступні.  Всі треки доступні у бібліотеках Twisted Jukebox, Universal PM, Platinum music, BigBang music. Щодо інших бібліотек, будь ласка, уточніть актуальну інформацію в менеджера.

Це ролики, що використовуються як засіб привертання уваги потенційних споживачів, популяризація товарів, видовищ, послуг. Сюди входять тизери, трейлери, промо, шоуріли, анонси, рекламні репортажі і т.п.

Ціна залежить від типу ліцензії, яка Вам потрібна й обраних умов співпрації. Для нерекламних відео ми пропонуємо потрекову покупку або абонентний доступ. Для використання музики в рекламі можливе лише потрекове придбання. 

Завантаження треків доступне лише після оплати ліцензії. Якщо оплата здійснена, але виникли труднощі з завантаженням, будь ласка, напишіть нам на електронну скриньку [email protected]

Так. Навіть якщо Ви збираєтесь слухати трек лише вдома, ми не надаємо музику безкоштовно.